Most searched companies in country the Republic of Slovenia

Most searched companies in country the Republic of Slovenia

UNITIMBER d.o.o.6343821000
GORENJE gospodinjski aparati, d.d.5163676000
LITOSTROJ POWER, družba za projektiranje, gradnjo elektrarn in izdelavo energetske ter industrijske opreme, d.o.o.
FIBRAN proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.1909746000
CZ - ADEA, organizační složka
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki (TRADE LOGISTICS d.o.o.)
LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o.;LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o;LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o.
Krka, továrna zdravil p.o. Novo Mesto
GORENJE NOTRANJA OPREMA d.d.
Gorenje Servis doo
KOVINTRADE d.d. Celje
MERSTEEL, trgovina in storitve, d.o.o.
LITOSTROJ ENERGIJA, družba za projektiranje, gradnjo elektrarn in izdelavo energetske ter industrijske opreme, d.o.o.
Zavarovalnica Triglav dd
FIBRAN NORD proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o., IČ 1909746000
Zavarovalna Triglav dd
KRKA po
Intereuropa Koper DD
obch.spol. YANNI TRADE, trgovina, d.o.o.
FIBRAN proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.28708831
ZAVAROVALNICA TRIGLAV,d.d.
ARIDA, d.o.o.5472326000
ISKRA po
NIKO, kovinarsko podjetje, d.o.o., Železniki5033420000
Cetis Graficno Podjetje dd Celje
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki ( TRADE LOGISTICS d.o.o. )
FIBRAN NORD proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.
PROSAN, výrobně obchodní podnik, d.o.o.
Krka, továrna zdravil, d.d. Novo Mesto, IČ 5043611
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki (TRADE LOGISTICS d.o.o.)28395352
Iskratel
2. Gradbeno podjetje Bežigrad d.d. / GP Bežigrad, d.d./
INTEREUROPA mezinárodní doprava, transport a námořní agentura p.o.,
PETROL, Slovenska energeticka držba d.d. Ljubljana5025796000
Podjetje za urejanje hudournikov dd
KD Holding, finanační družba, d.d.
ARIDA, d.o.o.28136578
Gorenje BPH doo
Kovintrade dd
Petrol Slovenska Naftna Druzba dd
METALKA COMMERCE d.o.o.
Gorenje dd
EKO-TOPLOTA energetika d.o.ol.
HIKO TRADE DRUZBA ZA NOTRANJO IN ZUNANJO TRGOVINO D.O.O
TRIGLAV INT, holdingová společnost, d.d., IČ 3852750000
TRANSAGENT, mednarodna prometna agencija, d.o.o.
Iskra-Sysen
Podjetje LUKA KOPER, p.o. Koper
Cestno Podjetje dd
INTEREUROPA, Globalni logistični servis, d.d.

Most searched companies in all countries

DHO s.r.o.28446542
ECOLOGISTICS, s.r.o.06500510
FREVER TRADE s.r.o.25871480
VENETSALO HOLDINGS LIMITEDHE 295402
C.M.B. COMPANIES LTD8860245
KAPRAIN REAL ESTATE HOLDING LIMITEDHE 338897
LABE WOOD s.r.o.22793895
Josef Stauner Holding GmbH12880
STOP DESHOLLINADORES S.L.
Setebaten, a.s.04643887
Národní zemědělský fond - majetková s.r.o.07205376
Crestyl Holding LimitedC 70709
Global Invest Bohemia s.r.o.28197224
ROCHA UNLIMITED s.r.o.03897729
Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.29297575
Lukáš Polák05088224
ScrumWorks s.r.o.26111161
Adient Czech Republic s.r.o.46711953
Festo Production s.r.o.22800166
ARGEN s.r.o.04347030
Jakub Chvosta05222524
WGCZ Holding, a.s.03291715
Klinická psychologie Mgr. Jandečková s.r.o.02169380
KOVO VLHA, s. r. o.47143801
J&T PRIVATE EQUITY GROUP LIMITEDHE 327810
NÁPOJE HRUBÝ s.r.o.02850427
MDDr. Adrián Kiss DENTAKISS51063859
KAPRAIN INDUSTRIAL HOLDING LIMITEDHE 338896
Cool agency s.r.o.04747291
BASCOTRANS s.r.o.29195829
Roman Dočekal44061170
NERA praktik lékař s. r. o.02415682
MDDr. Václav Bílek04226054
DAIRY 4 FUN s.r.o.28627695
CommScope Czech Republic s.r.o.27384098
Mgr. Stanislav Opelka86796372
ATELI Goods, s.r.o.06273742
Agro MP, s.r.o.27266923
SCR s.r.o.04419359
Pavla Tesárková06020704
Jakubčák, advokátska kancelária, s.r.o.47255706
Jan Starý69018715
MUDr. Pavel Balint s.r.o.27551296
Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.26002990
LIBline s.r.o.27341526
Alena Žáčková18750575
Ortopedie MUDr. David Kňourek s.r.o.00883883
DOKTOR ZOUBEK s.r.o.03768589
Bára Lamačová03427137
PETR PIEŠ71141286