Most searched companies in country the Republic of Slovenia

Most searched companies in country the Republic of Slovenia

UNITIMBER d.o.o.6343821000
GORENJE gospodinjski aparati, d.d.5163676000
FIBRAN proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.1909746000
Gorenje Servis doo
GORENJE NOTRANJA OPREMA d.d.
Krka, továrna zdravil, d.d. Novo Mesto, IČ 5043611
ARIDA, d.o.o.5472326000
obch.spol. YANNI TRADE, trgovina, d.o.o.
MERSTEEL, trgovina in storitve, d.o.o.
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki (TRADE LOGISTICS d.o.o.)28395352
Krka, továrna zdravil p.o. Novo Mesto
ZAVAROVALNICA TRIGLAV,d.d.
Podjetje za urejanje hudournikov dd
PROSAN, výrobně obchodní podnik, d.o.o.
CZ - ADEA, organizační složka
LITOSTROJ POWER, družba za projektiranje, gradnjo elektrarn in izdelavo energetske ter industrijske opreme, d.o.o.
ISKRA po
Zavarovalnica Triglav dd
LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o.;LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o;LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o.
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki (TRADE LOGISTICS d.o.o.)
KRKA po
Intereuropa Koper DD
Zavarovalna Triglav dd
ARIDA, d.o.o.28136578
KOVINTRADE d.d. Celje
TRANSAGENT, mednarodna prometna agencija, d.o.o.
Iskratel
FIBRAN NORD proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.
Cetis Graficno Podjetje dd Celje
LITOSTROJ ENERGIJA, družba za projektiranje, gradnjo elektrarn in izdelavo energetske ter industrijske opreme, d.o.o.
Gorenje BPH doo
Kovintrade dd
Iskra-Sysen
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki ( TRADE LOGISTICS d.o.o. )
PETROL, Slovenska energeticka držba d.d. Ljubljana5025796000
INTEREUROPA mezinárodní doprava, transport a námořní agentura p.o.,
Petrol Slovenska Naftna Druzba dd
FIBRAN proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.28708831
FIBRAN NORD proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o., IČ 1909746000
TRIGLAV INT, holdingová společnost, d.d., IČ 3852750000
METALKA COMMERCE d.o.o.
KD Holding, finanační družba, d.d.
Gorenje dd
HIKO TRADE DRUZBA ZA NOTRANJO IN ZUNANJO TRGOVINO D.O.O
Podjetje LUKA KOPER, p.o. Koper
Cestno Podjetje dd
NIKO, kovinarsko podjetje, d.o.o., Železniki5033420000
EKO-TOPLOTA energetika d.o.ol.
2. Gradbeno podjetje Bežigrad d.d. / GP Bežigrad, d.d./
INTEREUROPA, Globalni logistični servis, d.d.

Most searched companies in all countries

DHO s.r.o.28446542
ECOLOGISTICS, s.r.o.06500510
Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.29297575
LABE WOOD s.r.o.22793895
KOVO VLHA, s. r. o.47143801
Národní zemědělský fond - majetková s.r.o.07205376
Cool agency s.r.o.04747291
FREVER TRADE s.r.o.25871480
Global Invest Bohemia s.r.o.28197224
ARGEN s.r.o.04347030
C.M.B. COMPANIES LTD8860245
VENETSALO HOLDINGS LIMITEDHE 295402
KAPRAIN REAL ESTATE HOLDING LIMITEDHE 338897
Adient Czech Republic s.r.o.46711953
ATELI Goods, s.r.o.06273742
Pavla Tesárková06020704
Lukáš Polák05088224
PETR PIEŠ71141286
Josef Stauner Holding GmbH12880
NERA praktik lékař s. r. o.02415682
BASCOTRANS s.r.o.29195829
CommScope Czech Republic s.r.o.27384098
Jakub Chvosta05222524
Ing. Pavel Rusnok01381491
Veronika Toflová01046276
Iveta Červinková86847279
Klinická psychologie Mgr. Jandečková s.r.o.02169380
DAIRY 4 FUN s.r.o.28627695
MUDr. Pavel Balint s.r.o.27551296
MDDr. Václav Bílek04226054
SCR s.r.o.04419359
Crestyl Holding LimitedC 70709
Agro MP, s.r.o.27266923
Tomáš Dutszak04953894
Mgr. Stanislav Opelka86796372
Bára Lamačová03427137
Lenka Makovcová01208977
Jakubčák, advokátska kancelária, s.r.o.47255706
MDDr. Adrián Kiss DENTAKISS51063859
Alena Žáčková18750575
DOKTOR ZOUBEK s.r.o.03768589
Jan Starý69018715
PRAXTU s.r.o.07292899
POLY+, spol. s r.o.61456799
Miroslav Pontes01150162
Ortopedie MUDr. David Kňourek s.r.o.00883883
Festo Production s.r.o.22800166
Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.26002990
ScrumWorks s.r.o.26111161
ROCHA UNLIMITED s.r.o.03897729