Most searched companies in country the Republic of Slovenia

Most searched companies in country the Republic of Slovenia

UNITIMBER d.o.o.6343821000
GORENJE gospodinjski aparati, d.d.5163676000
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki (TRADE LOGISTICS d.o.o.)
FIBRAN proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.1909746000
CZ - ADEA, organizační složka
LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o.;LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o;LHB Finance podjetje za financne in poslovne storitve d.o.o.
KOVINTRADE d.d. Celje
Gorenje Servis doo
MERSTEEL, trgovina in storitve, d.o.o.
Krka, továrna zdravil p.o. Novo Mesto
Intereuropa Koper DD
ZAVAROVALNICA TRIGLAV,d.d.
obch.spol. YANNI TRADE, trgovina, d.o.o.
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki ( TRADE LOGISTICS d.o.o. )
GORENJE NOTRANJA OPREMA d.d.
FIBRAN NORD proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o., IČ 1909746000
Zavarovalna Triglav dd
Zavarovalnica Triglav dd
INTEREUROPA mezinárodní doprava, transport a námořní agentura p.o.,
ISKRA po
TRADE LOGISTICS d.o.o. Storitve v mednarodnem pomorskem prometu in transportni logistiki (TRADE LOGISTICS d.o.o.)28395352
NIKO, kovinarsko podjetje, d.o.o., Železniki5033420000
KRKA po
FIBRAN proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.28708831
Podjetje za urejanje hudournikov dd
ARIDA, d.o.o.5472326000
LITOSTROJ POWER, družba za projektiranje, gradnjo elektrarn in izdelavo energetske ter industrijske opreme, d.o.o.
Iskratel
PROSAN, výrobně obchodní podnik, d.o.o.
FIBRAN NORD proizvodnja izolacijskih materialov d.o.o.
2. Gradbeno podjetje Bežigrad d.d. / GP Bežigrad, d.d./
KD Holding, finanační družba, d.d.
Krka, továrna zdravil, d.d. Novo Mesto, IČ 5043611
Cetis Graficno Podjetje dd Celje
Iskra-Sysen
TRANSAGENT, mednarodna prometna agencija, d.o.o.
Kovintrade dd
LITOSTROJ ENERGIJA, družba za projektiranje, gradnjo elektrarn in izdelavo energetske ter industrijske opreme, d.o.o.
PETROL, Slovenska energeticka držba d.d. Ljubljana5025796000
TRIGLAV INT, holdingová společnost, d.d., IČ 3852750000
Podjetje LUKA KOPER, p.o. Koper
Gorenje BPH doo
HIKO TRADE DRUZBA ZA NOTRANJO IN ZUNANJO TRGOVINO D.O.O
Petrol Slovenska Naftna Druzba dd
METALKA COMMERCE d.o.o.
ARIDA, d.o.o.28136578
Cestno Podjetje dd
Gorenje dd
EKO-TOPLOTA energetika d.o.ol.
INTEREUROPA, Globalni logistični servis, d.d.

Most searched companies in all countries

DHO s.r.o.28446542
ECOLOGISTICS, s.r.o.06500510
LABE WOOD s.r.o.22793895
Setebaten, a.s.04643887
FREVER TRADE s.r.o.25871480
Auditorská, daňová a účetní kancelář ve Zlíně a.s.29297575
KAPRAIN REAL ESTATE HOLDING LIMITEDHE 338897
Národní zemědělský fond - majetková s.r.o.07205376
VENETSALO HOLDINGS LIMITEDHE 295402
C.M.B. COMPANIES LTD8860245
Global Invest Bohemia s.r.o.28197224
Josef Stauner Holding GmbH12880
Lukáš Polák05088224
KOVO VLHA, s. r. o.47143801
ARGEN s.r.o.04347030
Adient Czech Republic s.r.o.46711953
Crestyl Holding LimitedC 70709
Cool agency s.r.o.04747291
Jakub Chvosta05222524
ROCHA UNLIMITED s.r.o.03897729
Roman Dočekal44061170
Klinická psychologie Mgr. Jandečková s.r.o.02169380
Festo Production s.r.o.22800166
NERA praktik lékař s. r. o.02415682
MDDr. Adrián Kiss DENTAKISS51063859
MDDr. Václav Bílek04226054
Jan Kočnar - PERFEKTRA s.r.o.26002990
CommScope Czech Republic s.r.o.27384098
ATELI Goods, s.r.o.06273742
BASCOTRANS s.r.o.29195829
SCR s.r.o.04419359
ScrumWorks s.r.o.26111161
DAIRY 4 FUN s.r.o.28627695
MUDr. Pavel Balint s.r.o.27551296
Pavla Tesárková06020704
Mgr. Stanislav Opelka86796372
Jan Starý69018715
Agro MP, s.r.o.27266923
Ortopedie MUDr. David Kňourek s.r.o.00883883
Jakubčák, advokátska kancelária, s.r.o.47255706
LIBline s.r.o.27341526
KAPRAIN INDUSTRIAL HOLDING LIMITEDHE 338896
PETR PIEŠ71141286
Bára Lamačová03427137
DOKTOR ZOUBEK s.r.o.03768589
Alena Žáčková18750575
Iveta Červinková86847279
Ing. Pavel Rusnok01381491
Veronika Toflová01046276
NÁPOJE HRUBÝ s.r.o.02850427